Relacje z wydarzeń

Olimpiada plażowa na wesoło

Sopot, czerwiec, blisko 30 stopniowy upał i grupa uśmiechniętych, zmotywowanych ludzi gotowych do rywalizacji. Zapowiadało się więc nieźle… Szybko okazało się, że walka będzie ostra bo naszym uczestnikom nie straszny był upał i trud.

Na początku wspólna rozgrzewka, podział na drużyny, rozdanie kart startowych i uroczyste otwarcie olimpiady: wciągnięcie flagi olimpijskiej i zapalenie znicza, potem okrzyk bojowy i zabawa w imię zasad fair play. Drużyny rywalizowały w grach zespołowych, zabawach zręcznościowych oraz umysłowych. W strefie „wilków morskich” należało ograć przeciwnika w mega statki, morskie warcaby czy wygrać bitwę papierowych żaglówek w dmuchanym basenie. W trakcie zabawy zadbaliśmy o odpowiednie nawodnienie uczestników i lekki, nieco egzotyczny posiłek. Rywalizacja była zacięta, ale pierwsze miejsce należało do grupy „błękitnych”. Najlepsze trzy drużyny zostały udekorowane medalami.

Data: 13 czerwca 2015

Gdzie: Sopot, plaża

Zakres: Przygotowanie rozgrywek – opracowanie zasad, nagłośnienie imprezy, organizacja atrakcji, organizacja cateringu na plaży, obsługa instruktorów, obsługa medyczna